Get Adobe Flash player

Kalendarz imprez

luty 2018
N P W Ś C Pt S
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3
marzec 2018
N P W Ś C Pt S
25 26 27 28 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Osiągnięcia 2010

 

Osiągnięcia roku 2010

 

uzyskane przez dzieci i młodzież- członków organizacji

l.p.

Nazwisko i imię

Zajęte miejsce

                  Nazwa zawodów

Miejsce zawodów

Termin zawodów

1

Leman Damian 91

/Junior/

Kadra Polski Juniorów

 10-bój ? II m

Skok wzwyż ? Im

110mppł ? I m

Tyczka ? IIIm

Wzwyż ? Im

400m    - II m

Mistrzostwa Polski Juniorów w wielobojach

Mistrzostwa Okręgu Juniorów

                      ?

                      ?

Powiatowa Licealiada

Opole

Gdańsk

 

 

Chwarzno

05-06.06.10r

29.05.10r

 

 

20.05.10r

2

Kargol Maciej 94

/Junior Młodszy/

Kadra Wojewódzka Juniorów

Tyczka -  III m

Tyczka-   I m

Tyczka -  Im

Tyczka -  IIIm

 

Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów i Jun Młodszych

Halowe Mistrzostwa Okręgu Juniorów i Jun Młodszych

Wojewódzka Gimnazjada

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży

 

Spała

Gdańsk

Słupsk

Zielona Góra

21-24.01.10r

09-10.01.10r

25.05.10r

23-25.07.10r

3

Tuz Linda 96

/młodziczka/

Kadra Wojewódzka Młodzików

Tyczka ? II m

60mppł ? V m

Tyczka  - III m

Tyczka ? II m

Tyczka ? I m

Halowe Mistrzostwa Okręgu Młodzików

                        ?

Mały Memoriał im J. Kusocińskiego

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików

Mistrzostwa Okręgu Młodzików

Gdańsk

 

Toruń

Toruń

Gdańsk

30-31.01.10r

 

25-26.09.10r

12.09.10r

04.09.10r

4

Sulewski Krzysztof 93

/Junior Młodszy/

Kadra Wojewódzka Juniorów/

60mppł ? Im

60mppl ? VIm

100m  - I m

W dal ? I m

110mppl- I m

110mppł ? II m

110mppł ? VI m

Halowe Mistrzostwa Okręgu Juniorów

Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów

Powiatowa Licealiada

                ?

Mistrzostwa Okręgu Juniorów

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży

Gdańsk

Spała

Chwarzno

 

Gdańsk

Słupsk

Zielona Góra

09-10.01.10r

21-24.01.10r

20.05.10r

 

29.05.10r

05-06.06.10r

23-25.07.10r

5

Reinhardt Łukasz 92

/Junior Starszy/

Kadra Wojewódzka Juniorów

Kula ? 6kg ?X m

Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów

Spała

21-24.01.10r

Kula-6kg    -II m

Halowe Mistrzostwa Okręgu Juniorów

Gdańsk

10.01.10r

Kula ?6kg  - Im

Powiatowa Licealiada

Chwarzno

20.05.10r

Kula-6kg ? II m

Mistrzostwa Okręgu Juniorów

Gdańsk

29.05.10r

Kula-6kg ? III m

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów

Słupsk

05-06.06.10r

6Kula-6kg  - X m

K7ula ? 6 kg -  I m

Mistrzostwa Polski Juniorów

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów

Białystok

Słupsk

26-28.06.10r

05-06.06.10r

6

Bławat Maciej 93

/Junior Młodszy/

Kadra Wojewódzka Juniorów

Wzwyż ? I m

Wzwyż ? II m

Mistrzostwa Okręgu Juniorów

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów

Gdańsk

Słupsk

29.05.10r

05-06.06.10r

7

Kubylis Piotr 93

/Junior Młodszy/

Kadra Wojewódzka Juniorów

Kula-5kg ? II m

Kula ? 5 kg IX m

Halowe Mistrzostwa Okręgu Juniorów

Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów

Gdańsk

Spała

09-10.01.10r

21-24.01.10r

Kula 5 kg ? IIm

Kula 5 kg ? II m

Kula 5 kg ? XVI m

Kula 6 kg ? IIm

Mistrzostwa Okręgu Juniorów Młodszych

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży

Powiatowa Licealiada

Gdańsk

Słupsk

Zielona Góra

Chwarzno

29.05.10

05-06.06.10r

23-25.07.10r

20.05.10r

8

Pstrongowska Justyna 95

/Młodziczka/ Kadra Wojewódzka Młodzików/

Tyczka  - III m

Tyczka -  I m

Tyczka ? II m

Tyczka ? I m

Tyczka ? Vm

100m ? II m

Halowe Mistrzostwa Okręgu Młodzików

Wojewódzka Gimnazjada

Mistrzostwa Okręgu Młodzików

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików

Mały Memoriał im J.Kusocińskiego

Powiatowa Gimnazjada

Gdańsk

Słupsk

Gdańsk

Toruń

Toruń

Chwarzno

30-31.01.10

20.05.10r

04.09.10r

12.09.10r

25-26.09.10r

19.05.10r

9

Jeżewska Ewa 92

/Juniorka Starsza/

400mppł ? II m

400m ? III m

Mistrzostwa Okręgu Juniorów

Powiatowa Licealiada

Gdańsk

Chwarzno

29.05.10r

20.05.10r

10

Reinhardt Mariusz 94

/Junior Młodszy/

Kula-5kg ? III m

Kula5kg  -  III m

Kula-5kg ? I m

Kula5kg  -  I m

Halowe Mistrzostwa Okręgu Juniorów

Mistrzostwa Okręgu Juniorów

Powiatowa Gimnazjada

Wojewódzka Gimnazjada

Gdańsk

Gdańsk

Chwarzno

Słupsk

09-10.01.10r

29.05.10r

20.05.10r

25.05.10r

11

Hudzik Adrianna 95

/Młodziczka/

Kadra Wojewódzka Młodzików

Tyczka ? I m

W dal ? I m

Tyczka  II m

Tyczka-  VIII m

Halowe Mistrzostwa Okręgu Młodzików

Powiatowa Gimnazjada

Wojewódzka Gimnazjada

Mały Memoriał im. J.Kusocińskiego

Gdańsk

Chwarzno

Słupsk

Toruń

09-10.01.10r

20.05.10r

25.05.10r

25-26.09.10r

12

Sokołowski Jakub 94

W dal ? I m

Tyczka ? II m

W dal ? Im

Tyczka ? I m

Powiatowa Gimnazjada

Wojewódzka Gimnazjada

 Mistrzostwa Okręgu Juniorów i Jun Młodszych

Chwarzno

Słupsk

Gdańsk

19.05.10r

25.05.10r

29.05.10r

13

Kaszuba Tomasz 88

/Młodzieżowiec/

400mppł ? XI m

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski

Kraków

 

14

Wanta Liliana 92

/Juniorka Starsza/

100m ? I m

200m ? II m

Powiatowa Licealiada

Mistrzostwa Okręgu Juniorów

Chwarzno

Gdańsk

20.05.10r

29.05.10r

15

Zalas Sandra 93/Juniorka Młodsza/

W dal ? II

Tyczka ? III

Tyczka ? XIX m

Powiatowa Licealiada

Mistrzostwa Okręgu Juniorów

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży

Chwarzno

Gdańsk

Zielona Góra

20.05.10r

29.05.10r

23-25.07.10r

16

Rekowska Sandra 96

/Młodziczka/

Tyczka ? III m

Wojewódzka Gimnazjada

Słupsk

25.05.10r

17

Zaprzalska Paulina 96

/Młodziczka/

wzwyż ? III m

Powiatowa Gimnazjada

Chwarzno

19.05.10r

18

Piątkowska Magdalena93

/Juniorka Młodsza/

Oszczep- I m

Powiatowa Licealiada

Chwarzno

20.05.10r

19

Jachowicz Łukasz92

/Junior Starszy/

Wzwyż - IIIm

Powiatowa Licealiada

Chwarzno

20.05.10r

20

Cukras Sylwia 95

/Młodziczka/

W dal ? III m

Powiatowa Gimnazjada

Chwarzno

19.05.10r

21

Duchińska Lena95

/Młodziczka/

100 m -  III m

Powiatowa Gimnazjada

Chwarzno

19.05.10r

22

Żbikowski Maksymilian93

/Junior  Młodszy/

Kula 6 kg ? III m

Powiatowa Licealiada

Chwarzno

20.05.10r

 

Szkolenie dzieci i młodzieży współfinansuje miasto Gdynia:
Rozwój kariery zawodniczki Agnieszki Kaszuba wspiera Poradnia Okulistyczna
Dr n. med Macieja Gawęckiego