Get Adobe Flash player

Kalendarz imprez

luty 2018
N P W Ś C Pt S
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3
marzec 2018
N P W Ś C Pt S
25 26 27 28 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Klasy Sportowe

Zestawienie Klas sportowych zawodników KL Gdynia w sezonie 2010

 

1             10-bój   6767      Leman Damian91           05-06.06              Opole   I

2             400mppł              54,14     Kaszuba Tomasz              88           06.06.    Słupsk  I

3             Kula-6kg              15,89     Reinhardt Łukasz             92           12.06     Gdańsk                II

4             Tyczka  3,00       Hudzik Adrianna              95           08.05.    Gdańsk                II

5             Tyczka  4,10       Kargol Maciej    94           27.07     Z.Góra  II

6             Dysk-1,50            48,49     Kubylis Piotr      93           14.07.    Sopot    II

7             110mppł              14,59     Sulewski Krzysztof          93           27.07.    Z.Góra  II

8             W dal    7,00       Zarembski Paweł            89           15.05.    Gdańsk                II

9             Wzwyż1,85       Bławat Marcin  93           29.05     Słupsk  III

10           Tyczka  2,90       Tuz Linda             96           26.09.    Toruń    III

11           Tyczka  2,90       Pstrongowska Justyna  95           12.09     Toruń    III

12           Tyczka  2,70       Kaszuba Agnieszka         98           04.09.    Gdańsk                III

13           400m     64,20     Jeżewska Ewa   92           08.05     Gdańsk                IV

14           100m     14,36     Zalas  Sandra     93           08.05     Gdańsk                IV

15           100m     13,45     Wanta Liliana     92           29.05.    Gdańsk                IV

16           Oszczep-800      40,66     Hewelt Łukasz  92           19.06     B-szcz   IV

17           Kula-5kg              13,34     Reinhardt Mariusz          94           06.06     Słupsk  IV

18           W dal    6,16       Sokołowski Jakub           94           15.05     Gdańsk                IV

19           Oszczep               30,69     Piątkowska Magda         93           14.07.    Sopot    IV

20           Kula-5 kg             12,60     Żbikowski Maksymilian93           29.05     Gdańsk                IV

21           Tyczka  2,30       Lackowska Anna              97           01.05.    Gdańsk                V

22           Tyczka  2,30       Rekowska Sandra           96           25.05     Gdańsk                V

23           Tyczka  2,20       Kozak Karina      97           08.06.    Gdańsk                V

24           Tyczka  2,20       Traczyk Anna     96           08.06     Gdańsk                V

25           Tyczka  2,10       Lewandowska Paulina  98           14.07     Sopot    V

26           Tyczka  2,00       Zaprzalska Paulina          96           29.05     Gdańsk                V

27           Tyczka  3,00       Sanocki Kornel  97           08.05.    Gdańsk                V

28           100m     14,42     Lewandowska Iga           96           01.05.    Gdańsk                V

Szkolenie dzieci i młodzieży współfinansuje miasto Gdynia:
Rozwój kariery zawodniczki Agnieszki Kaszuba wspiera Poradnia Okulistyczna
Dr n. med Macieja Gawęckiego