Zestawienie wyników zawodników K.L. „Gdynia” od początku sezonu:

Za na mi kilka bardzo udanych startów i sporo rekordów życiowych. Bardzo dobrze podczas dwóch rzutów ligi młodzików zaprezentowała się nasza reprezentacja roczników 06-07. Padło wiele rekordów życiowych, kilka konkurencji udało się wybrać co pozwoliło zająć nam mocne IV miejsce w województwie pomorskim.
W Mistrzostwach okręgu po raz kolejny świetnie zaprezentowały się płotkarski i płotkarze co pozwoliło zdobyć nam aż siedem medali w tych konkurencjach oraz jeden medal w skoku o tyczce.
W skoku o tyczce z imprez rangi mistrzowskiej Agnieszka Kaszuba, skacząc w bardzo trudnych warunkach wraca ze złotym medalem Akademickich Mistrzostw Polski z Bielska-Białej. W młodszych kategoriach w Sztumie podczas Mistrzostwa Okręgu U12 U14 i Festiwalu dla U16 , przywozimy 4 medale Złoto Konrada Złocha U14,Złoto Juli Torlińskiej U14 oraz Złoto Barbary Bieleckiej w kategorii U12 , srebrny medal dla Weroniki Aleksiak w kategorii U14.Dodatkowo tytuł najlepszej zawodniczki i statuetkę otrzymała Katarzyna Czoska.
Z Mistrzostw Okręgu U12 i U14 z Redy , gdzie odbywał się także wojewódzki Festiwal Sztafet, przywozimy złoty medal w sztafecie 4×100(Czoska,Plewka,Andrzejczyk, Starzyńska-Orłowska) oraz dwa medale w skoku w dal – oba brązowe  Barbary Bieleckiej oraz Konrada Złocha.
Szczegółowe zestawienie wyników w raz z zaznaczeniem bardzo wysokich miejsce i rekordów życiowych. Adnotacja PB-W oznacza wynik osiągnięty niestety przy zbyt wysokim wietrze. Miejmy nadzieje, że dalsza część sezonu będzie równie udana.

Galeria zdjęć: https://photos.app.goo.gl/8JBHt7eXGWtNQJjg8

02.06.2021 – AWFiS Gdańsk – II Rzut Ligi Młodzików ( IV Miejsce w klasyfikacji generalnej po 2 rzutach)
Małkowski Roch – 100m – 15.31s – PB
Złoch Konrad – skok o tyczce – 3.00m – SB
Graczyk Paweł – skok o tyczce – 2.50m – PB
Jank Adam – 300m ppł – 42.65s – PB
Złoch Aleksander – 300m ppł – 45.03s – PB
4×100(Roch Małkowski , Złoch Aleksander, Graczyk Paweł, Adam Jank) – 53.97s – SB

Czoska Katarzyna – 100m – 13.90s – PB
Starzyńska-Orłowska Aleksandra – 80m ppł – 12.47s – PB
Plewka Julia – 80m ppł – 13.77s – PB
Rybicka Daria – 80m ppł – 14.48s – PB
Suska Marika – 80m ppł – 15.49s – PB
Jankowska Olga- 80m ppł – 15.80s
Aleksiak Antonina – skok wzwyż – 1.25m – SB
Leszega Zuzanna – skok w dal – 4.46m – PB
Andrzejczyk Natalia – 300m ppł – 49.74s – PB
4x100m K – (Czoska Katarzyna, Leszega Zuzanna, Andrzejczyk Natalia, Starzyńska-Orłowska Aleksandra)  52.08s
4x100m K (Jankowska Olga, Rybicka Daria, Suska Marika, Plewka Julia) – 56.s SB

Julia Torlińska – skok o tyczce U14- 3.35m – PB – Najlepszy wynik w historii skoku o tyczce U14
Skolasińska Olga – 100m – 12.95
Małkowska Helena – 100m 13.74s – PB

30.05.2021 – Sztum – Mistrzostwa Okręgu U12 i U14 w skoku o tyczce, Wieloboje ( 3 3-1-0 medale)

Złoch Konrad – skok o tyczce U14 – 2.80m – SB – I Miejsce
Torlińska Julia – skok o tyczce U14 – 3.20m = PB –  I Miejsce
Aleksiak Weronika – skok o tyczce U14 – 2.30 – PB  – II Miejsce
Bielecka Barbara – skok o tyczce U12 – 2.50m – PB –  I miejsce
Czoska Katarzyna – skok o tycze U16 – 2.30m – PB – I Miejsce – najlepsza zawodniczka wśród młodziczek
Plewka Julia – skok o tyczce U16 – 2.20 – PB – II Miejsce
Aleksiak Antonina – skok o tyczce u16 – 2.10 – PB – III Miejsce
Suska Marika – skok o tyczce U16 – PB – IV Miejsce

29.05.2021 – GOS Gdańsk – Miting Kwalifikacyjny U20 U 18

Piotrowski Olaf – 100m – 12.40s
Gaffke Bruno – 100m – 12.66s – PB
Porzucek Aleksander – 12.87s – PB
Gaffke Bruno – 110m ppł – 16.37s – PB
Porzucek Aleksander – 110m ppł – 17.96s – PB
Kowalski Wojciech – pchnięcie kulą – 9.52m –
Żmich Jakub – skok o tyczce – 3.70m

Skolasińska Olga – 200m – 26.33 – PB-W
Małkowska Helena – 200m – 28.08 – PB
Skolasińska Olga – 100m ppł – 14.99s – PB-W
Małkowska Helena – 100m ppł – 17.91 – W
Kaszuba Agnieszka – skok o tyczce – 3.80m
Torlińska Julia – skok o tyczce – 3.20m – PB

23.05.2021 – Słupsk – Mistrzostwa Okręgu U20 i U18 ( 8 Medali – 2-3-3)
Piotrowski Olaf – 100m el. – 12.03s – PB
Piotrowski Olaf – 100m Finał – 12.12s – VII Miejsce
Piotrowski Olaf – 110m ppł – 16.04PB-W – I miejsce
Gaffke Bruno – 110m ppł – 16.12 PB –W – II miejsce
Porzucek Aleksander – 110m ppł – 18.49s – IV Miejsce
Porzucek Aleksander – 400m ppł – 64.10 – PB – II miejsce
Gaffke Bruno – 400m ppł – 64.76 – PB –  III Miejsce
Ragan  Jakub – pchnięcie kulą – 11.82m – IV Miejsce
Wojciech Kowalski – pchnięcie kulą – 9.20m – VI miejsce
Żmich Jakub – skok o tyczce – 4.00m – III Miejsce
Olga Skolasińska – 100m el. – 12.95 – SB
Olga Skolasińska – 100m finał – 12.77s PB-W – II miejsce
Olga Skolasińska – 100m ppł – 15.12 – I miejsce
Helena Małkowska – 100m ppł – 17.33s – PB – III Miejsce
Małkowska Helena – 400m ppł – 75.93 – PB – V Miejsce

22.05.2021 – Bielsko-Biala – Akademickie Mistrzostwa Polski (1 medal)
Agnieszka Kaszuba – skok o tyczce – 3.75m – I miejsce

19.05.2021 – Reda Mistrzostwa Okręgu Pomorskiego U12, U14 2021(3 medale 1-0-2)
Wojewódzki Festiwal Sztafet U 16, U 18, U 20
Złoch Konrad – 60m – 8.65s – PB
Gaffke Goran – 60m – 9.58s – PB
Pawlak Olaf – 60m – 10.55s – PB
4x100m U16 M(Roch Małkowski, Aleksander Złoch, Paweł Graczyk, Adam Jank) – 55.21s – SB IV Miejsce
Złoch Konrad – skok w dal U14 – 4.67m – PB – III Miejsce

Gaffke Goran – skok w dal U14 – 3.66m – PB
Pawlak Olaf – skok w dal U14 – 3.50m – PB

Bielecka Barbara – 60m el. U12 – 9.54s – PB
Rybicka Alicja – 60m el. U12 – 9.76s – PB
Torlińska Julia – 60m el. U14 – 9.04s – SB
Piotrowska Anna – 60m el. U14 – 9.56s – PB
Niemczyk Maja – 60m el. U14- 9.76s – PB
Aleksiak Weronika – 60m el. U14 – 8.97s – PB
Bielecka Barbara – skok w dal u12 – 3.95m – PB – III Miejsce
Rybicka Alicja – skok w dal u12 – 3.63m – PB – IX Miejsce
Weronika Aleksiak – skok w dal U14 – 4.25m – PB – XIII Miejsce
Sarnowska Agata – skok w dal u14 – 4.13m – PB
Torlińska Julia – skok w dal U14 – 4.11m – SB
Piotrowska Anna – skok w dal U14 – 3.92m – PB
Niemczyk Maja – skok w dal U14- 3.52m – PB
Sarnowska Agata – 300m U14 – 48.95s – PB – IX Miejsce
4x100m U 14 K – (Piotrowska Anna, Sarnowska Agata , Weronika Aleksiak, Torlińska Julia) 58.02 PB – IV miejsce
4x100m U16 K –
(Czoska Katarzyna, Julita Plewka, Natalia Andrzejczyk, Aleksandra  Starzyńska-Orłowska) 53.29s – PB – I Miejsce
4x100m U16 – K – (Aleksiak Antonina, Olga Jankowska, Suska Marika, Daria Rybicka) – 58.00s – PB – IV Miejsce

 

15.05.2021 – Pelplin – Miting Kwalifikacyjny
Żmich Jakub – 100m eliminacje – 12.17 – SB
Żmich Jakub 100m – finał – 12.21
Piotrowski Olaf – 100m – 12.11
Piotrowski Olaf – 110m ppł – 17.10s
Gaffke Bruno – 110m ppł – 17.07s PB
Porzucek Aleksander – 110m ppł – 18.33s
Porzucek Aleksander – 400m ppł – 65.39s
Gaffke Bruno – 400m ppł – 67.10s
4x100m (Porzucek, Gaffke,Piotrowski,Żmich) – 47.65 SB
Ragan Jakub – pchnięcie kulą – 13.31 – PB
Kowalski Wojciech – pchnięcie kulą – 10.23 – PB
Jakub Żmich – skok o tyczce – 4.20 PB

Skolasińska Olga – 100m el. – 13.14s
Skolasińska Olga – 100m finał – 13.12s
Małkowska Helena – 100m – 14.08 – PB
Skolasińska Olga – 100m ppł – 15.07s – PB
Małkowska Helena – 400m ppł – 77.20s – PB
Torlińska Julia – skok o tyczce – 3.10 – SB

 

12.05.2021 – Chojnice I rzut ligi okręgowej U16

Jank Adam – 300m ppł – 44.43s – PB
Złoch Aleksander -300m ppł – 47.57s – PB
Graczyk Paweł  – 300m ppł – 54.27s – PB
Czoska Katarzyna – 100m – 14.52s – PB
Andrzejczyk Natalia – 300m ppł – 53.17 – PB
Plewka Julita – 80m ppł – 14.23s – PB
Jankowska Olga – 80m ppł – 15.50s – PB
Rybicka Daria – 80m ppł – 15.18s – PB
Suska Marika – 80m ppł – 16.10s – PB
Starzyńska-Orłowska – Aleksandra – 80m ppł – 12.61s – PB
Aleksiak Antonina – skok wzwyż – 1.25m – SB

09.05.2021 – Słupsk – Miting Kwalifikacyjny
Piotrowski Olaf – 100m 12.14s PB
Piotrowski Olaf – 110m ppł – 16.71s PB
Porzucek Aleksander 110m ppł – 18.25s PB
Porzucek Aleksander 400m ppł – 65.03 PB
Gaffke Bruno – 400m ppł – 65.57s PB
Żmich Jakub – skok o tyczce – 4.10 PB

Skolasińska Olga – 100m – 12.98s
Skolasińska Olga – 200m – 26.89s – PB
Małkowska Helena – 78.18s – PB
Kaszuba Agnieszka – skok o tyczce – 3.90 SB

Wznawiany treningi na hali

Zgodnie z nowym rozporządzeniem od piątku możemy realizować treningi na hali.

Natomiast jeżeli chodzi o zajęcia dla najmłodszych w soboty musimy uzbroić się w cierpliwość.

Życzenia Wielkanocne

W imieniu grona trenerskiego życzymy wam –  zdrowia, szczęścia i pogody ducha. Mamy nadzieje, że ten czas odpoczynku nas wszystkich od siebie wpłynie na was pozytywnie i z jeszcze większą ochotą powrócimy do wspólnego treningu lekkoatletycznego. Życzenia przesyłamy wszystkim zawodniczkom i zawodnikom ich rodzicom oraz wszystkim sympatykom Klubu Lekkoatletycznego „Gdynia” zarówno byłym jak i obecnym !;]
Wesołego Alleluja!