Get Adobe Flash player

Kalendarz imprez

sierpień 2017
N P W Ś C Pt S
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
wrzesień 2017
N P W Ś C Pt S
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Karolina Wejman ze srebrnym medalem Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

     W odbywającej się w Warszawie Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży Karolina Wejman wywalczyła srebrny medal wynikiem 3.70m. Trenowana przez Bogusławę Klimaszewską zawodniczka po udanym starcie na Mistrzostwach Świata gdzie zajęła siódme miejsce z powodzeniem wystartowała w stolicy naszego kraju. Jest to kolejny sukces w skoku o tyczce zawodniczki Klubu Lekkoatletycznego "Gdynia".

 

 

Ostatnie zajęcia dla maluszków

Ostatnie zajęcia dla najmłodszych przed wakacjami odbędą się wyjątkowo o godzinie 9:30 w Hali Gier - Gdyńskiego Centrum Sportu. Kolejne zajęcia od września na hali l.a.

Harmonogram treningów

W związku z rozpoczynającym się Euro w Gdyni najbliższe dwa tygodnie trenujemy w poniedziałki środy piątki na hali gier o godzinie 16:00.

Wtorkowe i czwartkowe treningi odbywają się zgodnie z ustaleniami z trenerami.

Zgłoszenie Dysk Pomorski

W związku z niepotwierdzeniem mi przez wszystkich zawodników ostateczne zgłoszenie na wtorkowe zawody prezentuje się następująco. Przypominam, zbiórka we wtorek 13.06 mały parking na przeciwko hali l.a godzina 9:00. Powrót około godziny 15-15:30.

Do 11 czerwca trenujemy bez zmian

W odpowiedzi na liczne telefony i zapytania na treningach do dnia 11 czerwca trenujemy normalnie na hali l.a o godzinie 16:00. Po otrzymaniu zmienionego grafiku na okres 12-24 czerwca na stronie pojawi się stosowna informacja  na stronie. Dodatkowo trenerzy przekażą informacje również na zajęciach.

 

Ze Sportowymi Pozdrowieniami

Grono Trenerskie

 

Obóz Letni - Karta Kwalifikacyjna

Przypominam wszystkim chętnym, że koniecznym w uczestniczeniu w obozie letnim jest wypełnienie karty kwalifikacyjnej i wpłata zaliczki

 W tym roku nieco inaczej-> lepiej, bo bardziej rekreacyjnie!:)
Współpracujemy z grupą Sharks Travel, dzięki czemu będziemy mogli wykorzystać więcej atrakcji. Szczegóły w załączniku.
Nasz klub obejmuje termin DRUGIEGO TURNUSU!!!

Plakat obozu - kliknij aby zobaczyć

Karta kwalifikacyjna uczestnika i regulamin Mrągowo2017

 

Zmiana godziny treningu

W związku z wyjazdem na zawody do Słupska trening grupy maluszków przeniesiony jest z 10:00 na godzinę 16:00.

Pozostałe grupy treningowe biorą udział w zawodach bądź mają wolne.

XXII Festiwal Skoku o Tyczce im. Walentego Wejmana

XXII Festiwal Skoku o Tyczce im. W. Wejmana 22.04.17r Gdynia

Galeria zdjęć - kliknij aby zobaczyć zdjęcia.

Juniorki/99-98/

1.       Kaszuba Agnieszka 98   - KL Gdynia           - 3,90

2.       Kusy Emilia 98               - SKLA Sopot        - 3,40

3.       Maciak Agnieszka 98     - OKS Skra W-wa  -3,40

Juniorki Młodsze/00-01/

1.Wejman Karolina 01                  - KL Gdynia                      - 3,60

2.Białogońska Katarzyna01          - KKL Kielce                     - 3,40

3.Boraczyńska Agata01                -KS Warszawianka W-wa  -3,40

Młodziczki/02-03/

1.       Kozłowska Natalia 03   -  AZS Gdańsk        -3,20

2.       Poręba Martyna 02        - KL Gdynia            - 3,00

3.       Ogiegło Pola 03             - Flota Gdynia         -2,90

Dzieci Starsze /04-05/

1.Szefczyk Amelia 04          - OSOT Gdańsk      -2,50

2.Goschorowska Gabriela 04 ? MKL Mława      - 2,30

3.Kaczyńska Pola 04              - OKS Skra W-wa  -2,20

Dzieci Młodsze/06-07/

1.Mikołajczyk Amelia06       - SKLA Sopot        -2,10

2.Grożyńska Pola 07             - Flota Gdynia        -2,10

3.Jastrząb Zofia 06                - KKL Kielce         - 2,00

3. Iwaniec Blanka 06            - KKL Kielce         - 2,00

Krasnale/08-09/

1.Zdebska Dobrusia 08          - OSOT Gdańsk      - 1,65

2.Machowska Julia 09           - KL Gdynia            - 1,55

3.Pokrywka Karolina 09       - KL Gdynia            - 1,35

 

Juniorzy/99-98/

1.       Kapturski Albert 98       - KL Gdynia           - 4,40

2.       Piwowarski Jakub 98    - KL Gdynia           - 4,10

3.       Bleja Jacek 99          - SKLA Sopot       -3,80

 

Juniorzy Młodsi/00-01/

1.Aukszten Kacper 00          - OKS Skra W-wa  - 3,80

2.Kollar Aleksandro 00        - Flota Gdynia        - 3,70

3.Skuras Filip 01                  - KL Gdynia           - 3,70

Młodzicy /02-03/

1.Senk Dominik 02             - AZS Gdańsk         -3,80

2.Jaworski Oskar 03           - AZS Gdańsk         - 3,60

3.Jagodziński Oskar 03      - KKL Kielce          - 3,50

Dzieci Starsze/04-05/

1.Gawenda Michał 05      - OKS Skra W-wa    - 2,70

2.Demko Kornel 05         - KKL Kielce            - 2,20

3.Barański Grzegorz04   - OSOT Gdańsk        - 2,10

Dzieci Młodsze  /06-07/

1.Kowalski Dominik 06     - Flota Gdynia      - 2,10

2.Wieczerzak Kornel 06    - KL Gdynia         - 1,90

3.Białogoński Karol 07     - KKL Kielce        - 1,90

Krasnale/08-09/

1.Demko Jakub 08            - KKL Kielce      - 2,15

2.Złoch Kornel 08             - KL Gdynia       - 2,05

3.Sztybor Mateusz 08       - Flota Gdynia    - 1,75

Krasnoludki/2010-2011/

1.Iwaniec Filip 11             - KKL Kielce     - 1,45

2.Mielewczyk Jakub 10   - KL Gdynia       - 1,25

 

3.Pokrywka Igor 11          - KL Gdynia      - 0,95

Szkolenie dzieci i młodzieży współfinansuje miasto Gdynia:
Rozwój kariery zawodniczki Agnieszki Kaszuba wspiera Poradnia Okulistyczna
Dr n. med Macieja Gawęckiego